Zobacz, co sprzedajemy
na co dzień

Metrologia

Jesteśmy Oficjalnym i Autoryzowanym Przedstawicielem oferującym w Polsce maszyny i systemy pomiarowe wiodących globalnych producentów takich jak LK Metrology, API Metrology, NIKON Metrology. Nasza oferta:

Badania nieniszczące CT & X-ray

Jako Oficjalny Przedstawiciel NIKON Metrology w Polsce oferujemy dostawę tomografów komputerowych CT & X-ray tego producenta. Skanowanie z użyciem promieni rentgenowskich pozwala na odwzorowanie geometrii zewnętrznej badanego przedmiotu z precyzją nawet do 1 µm oraz na poznanie i analizę struktury jego wnętrza. Zainstalowane przez nas systemy CT & X-ray sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma kompromisu w kwestii jakości produkcji oraz zewnętrzne systemy weryfikacji nie są w stanie dostarczyć odpowiednich informacji.

Oprogramowanie

Nasza oferta oprogramowania obejmuje oprogramowanie metrologiczne, oprogramowanie do inżynierii odwrotnej, oprogramowanie statystyczne, oprogramowanie dla obrabiarek i robotów oraz oprogramowanie dla monitorowania maszyn i SPC. Nasi Inżynierowie dobierają oprogramowanie zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami Klienta.

Akcesoria

Jako uzupełnienie naszej oferty handlowej proponujemy Klientom akcesoria wiodących światowych producentów Renishaw, Metrologyworks, Mod.En, Kinex. Nasza oferta akcesoriów obejmuje: głowice i sondy pomiarowe, trzpienie i magazyny wymiany trzpieni pomiarowych, statywy i mocowania, lusterka SMR i wiele innych.

Aby uzyskać więcej informacji,
skontaktuj się z nami