Zobacz, co sprzedajemy
na co dzień

Metrologia

Jesteśmy Oficjalnym i Autoryzowanym Przedstawicielem oferującym w Polsce maszyny i systemy pomiarowe wiodących globalnych producentów takich jak LK Metrology, API Metrology, NIKON Metrology oraz ZG Technology.

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór systemów i rozwiązań pomiarowych, dopasowanych optymalnie do ich potrzeb i oczekiwań.

Badania nieniszczące - tomografia przemysłowa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze, sprzedaży, dostawach i serwisowaniu systemów tomografii przemysłowej CT oraz X-Ray. Bazując na naszym ponad 10 letnim doświadczeniu, unikalnych kompetencjach zespołu inżynierów i handlowców dobieramy system „pod klucz” optymalnie odpowiadający na potrzeby każdego klienta, w każdej branży przemysłu. Nasza lista referencyjna to 40 sprzedanych i serwisowanych systemów tomografii przemysłowej. Skontaktuj się z nami, aby poznać najlepsze rozwiązanie.

Zobacz naszą ofertę

Geotek - wzd88K

Oprogramowanie

Nasza oferta oprogramowania obejmuje oprogramowanie metrologiczne, oprogramowanie do inżynierii odwrotnej, oprogramowanie statystyczne, oprogramowanie dla obrabiarek i robotów oraz oprogramowanie dla monitorowania maszyn i SPC. Nasi Inżynierowie dobierają oprogramowanie zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami Klienta.

Akcesoria

Jako uzupełnienie naszej oferty handlowej proponujemy Klientom akcesoria wiodących światowych producentów Renishaw, Metrologyworks, Mod.En, Kinex. Nasza oferta akcesoriów obejmuje: głowice i sondy pomiarowe, trzpienie i magazyny wymiany trzpieni pomiarowych, statywy i mocowania, lusterka SMR i wiele innych.

Aby uzyskać więcej informacji,
skontaktuj się z nami