Wszechstronne systemy
tomografii przemysłowej CT

Tomografia przemysłowa stała się już standardem i wiodącą metodą w segmencie badań nieniszczących NDT.

Większość czołowych producentów przemysłu automotive, aerospace czy produkcji baterii litowo-jonowych wymaga badań CT od swoich kontrahentów oraz wykorzystuje ten rodzaj diagnostyki na przynajmniej jednym z etapów w procesie produkcji. Mikrotomografia przemysłowa CT  to obecnie najlepsze rozwiązanie NDT, przez wzgląd na stale rosnące wymagania ze strony rynku dotyczące jakości produktów.

Oferujemy wszechstronne systemy CT produkcji firmy Unicomp. Są one wyposażone w najnowsze komponenty dostępne na rynku. Szeroka gama lamp rentgenowskich, w które może zostać wyposażona działo, pozwala na skanowanie i analizę wielu rodzajów elementów, diametralnie różniących się od siebie wielkością, geometrią i gęstością. W połączeniu z oferowanymi płaskimi detektorami najwyższej klasy, nasze systemy dostarczają ostrych obrazów w wysokiej rozdzielczości, co pozwala wychwytywać wady i charakterystyki wielkości rzędu kilku mikrometrów. Dzięki skanom tomograficznym, poza prostymi pomiarami możliwe staje się, porównanie elementu do modelu CAD, pomiar grubości ścian czy też analiza porowatości.

Skontaktuj się z nami a dowiesz się jakie problemy pomoże rozwiązać Ci analiza tomograficzna, a nasi eksperci  dobiorą dla Ciebie odpowiedni system CT, który spełni wszystkie wymagania i zmieści się w budżecie.

Unicomp - UNCT3100

Lampa 160kV
Analiza 2D, 3D
Wymiary
Waga

Unicomp - UNCT2600

Lampa 225kV
Analiza 2D, 3D
Wymiary
Waga

Aby uzyskać więcej informacji,
skontaktuj się z nami