Nasze szkolenia

Szkolenia z Smart Solutions

Podstawowy zakres wiedzy dla nowych operatorów maszyn i oprogramowania pomiarowego czy zaawansowana wiedza dla osób, które od lat zajmują się obsługą urządzeń pomiarowych, kontrolą jakości czy R&D?

W naszej ofercie znajdziesz szkolenie dla siebie, bez względu na zakres wiedzy oraz umiejętności, jakie już posiadasz.

Dlaczego warto postawić na szkolenia Smart Solutions?
Nasi trenerzy prowadzą szkolenia z obsługi wszystkich systemów oraz oprogramowania znajdującego się w naszej ofercie handlowej. Oferta szkoleniowa obejmuje programy metrologiczne, oprogramowanie do inżynierii odwrotnej, oprogramowanie statystyczne, oprogramowanie dla obrabiarek i robotów, oprogramowanie dla monitorowania maszyn i SPC.

Nasi trenerzy to inżynierowie, praktycy i eksperci, z doświadczeniem w pracy pomiarowej i najwyższym poziomem znajomości oprogramowania i urządzeń.

Każde szkolenie poprzedzone jest badaniem potrzeb, a jego zakres – zawartość i czas trwania są dostosowywane do sytuacji klienta.
Wszystkie szkolenia prowadzone są według założeń on the job training, dzięki czemu przekazywane są praktyczne umiejętności, a nie sucha wiedza.

Ciekawym rozwiązaniem jest szkolenie oparte na konkretnym case study danego klienta, po którym uczestnicy posiadają umiejętności idealnie dopasowane do codziennych zadań i wyzwań w swojej pracy.

Zobacz nasze aktualne szkolenia

Pobierz nasze materiały szkoleniowe

Nasi inżynierowie to pasjonaci metrologii, eksperci i praktycy z olbrzymim doświadczeniem oraz najwyższymi kompetencjami, które wciąż podnoszą i którymi chętnie dzielą się #zpasjidometrologii.

Metrologia i tomografia przemysłowa – sprzedaż, wsparcie, serwis i szkolenia – to wszystko oferujemy naszym klientom!

Kompetencje operatora mają kluczowe znaczenie dla jakości pomiarów.

Wykształcenie, specjalistyczne szkolenia, planowanie pomiarów, właściwa praca z mierzonym detalem – montaż, orientowanie, kwalifikacja sensoryki, unikanie kolizji, monitorowanie maszyny, utrzymywanie serwisowe maszyny – to tylko niektóre składowe kompetencji, które są potrzebne. Co więcej, nie wystarczy raz je zdobyć, jest to proces ustawicznego doskonalenia się i kształcenia.

W tym miejscu znajdziecie praktyczne pomoce i rozwiązania przygotowane przez naszych ekspertów.

Dzielimy się naszą wiedzą i pasją, aby Wasza praca przy pomiarach i badaniach była łatwiejsza i przyjemna, a przede wszystkim obarczona mniejszą ilością pomyłek i błędów.

Geometryczne specyfikacje wyrobów

„Plakat metrologiczny – geometryczne specyfikacje wyrobów” to praktyczne narzędzie do interpretacji wszystkich tolerancji, kształtów i położenia (GD&T) pomocne w pracy przy pomiarach współrzędnościowych

Kostka
szkoleniowa

Kostka szkoleniowa pomaga we wdrożeniu operatora maszyny współrzędnościowej w świat pomiarów wykorzystujących współrzędnościową technikę pomiarową. Niezastąpiona pomoc dla każdego zaczynającego pracę przy pomiarach wymiarów geometrycznych.

Pomocna w nauce wyznaczenia wartości współrzędnych punktów badanego obiektu w założonym układzie współrzędnych – sfera, stożek, walec, płaszczyzna, linia, okrąg, punkt.