Poznajmy się

#mówimysprawdzam #mierzymywysoko #zpasjidometrologii

Smart Solutions to polska firma, która powstała w 2008 roku z pasji do metrologii. Poprzez lata zdobywania doświadczenia i budowania kompetencji staliśmy się liderem polskiego rynku metrologii i badań nieniszczących – tomografii przemysłowej. Jesteśmy zespołem doskonale wykształconych, doświadczonych i zaangażowanych specjalistów o najwyższych kompetencjach.

Z pasją realizujemy naszą misję, którą jest odpowiadanie na realne, indywidualne potrzeby Klientów poprzez oferowanie nowoczesnych, optymalnych rozwiązań, dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań.

Robert Kaczmarczyk - Smart Solutions

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych, najwyższej jakości systemów i rozwiązań do precyzyjnych pomiarów i badań nieniszczących. Nasza lista referencyjna to ponad 600 zadowolonych klientów. Oferowane przez nas systemy pomiarowe i tomografii przemysłowej wykorzystywane są m.in. przez branżę motoryzacyjną, zbrojeniową i lotniczą, elektroniczną, przy obróbce metali i tworzyw sztucznych, formowaniu wtryskowym, druku 3D, odlewnictwie, a także w działalności badawczo-rozwojowej oraz w szkolnictwie, szkolnictwie wyższym i przy badaniach naukowych w wielu dziedzinach.

Współpracujemy z wiodącymi w skali globalnej producentami takimi jak: LK metrology, API Metrology, NIKON Metrology, Geotek Ltd, RPS Metrology, ZG Technology oraz Renishaw. Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać z szerokiego zakresu systemów i rozwiązań, dopasowanych optymalnie do ich potrzeb i oczekiwań.

 Jesteśmy doświadczonym i ciągle rozwijającym się zespołem, bardzo aktywnie działającym na polskim rynku, w poszanowaniu norm zdrowej konkurencji. Naszym celem jest budowanie zaufania i partnerskich relacji Klient – firma Smart Solutions.

Wyznajemy zasadę, że wyprodukowanie urządzenia to tylko połowa sukcesu. Dopiero dopasowanie go do realnych, indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, stanowi prawdziwy, ogromny krok na drodze do wspólnego sukcesu.

Zgłaszane przez klientów sugestie przekazujemy bezpośrednio do producentów. Umożliwia to zarówno nam, jak i naszym klientom, wpływanie na rozwój nowoczesnych technologii w dziedzinie metrologii i badań nieniszczących – tomografii przemysłowej.

Smart Solutions stale, w zrównoważony sposób rozwija się – poszerzamy naszą ofertę handlową i usługową, rozwijamy nasze kontakty biznesowe, powiększa się nasz zespół. Śledzimy nowości i dbamy o ciągły rozwój naszych kompetencji, aby wyprzedzać potrzeby klientów i odpowiadać na zmieniające się realia rynku.

Posiadany przez nas park maszynowy: tomografy przemysłowe, aparaty rentgenowskie, maszyny współrzędnościowe, laser trackery, ramiona pomiarowe, skanery3D pozwala nam na realizację usług pomiarowych i badań nieiszczących w naszych trzech Laboratoriach oraz bezpośrednio u klientów. Oferujemy usługi na potrzeby kontroli jakości i inżynierii odwrotnej. Dzielimy się swoja wiedzą i doświadczeniem, prowadząc szkolenia z obsługi urządzeń oraz oprogramowania. Aktualizujemy oprogramowanie metrologicze. Modernizujemy, serwisujemy oraz kalibrujemy urządzenia.

Współpracujemy z najlepszymi w branży

Unicomp - logo
smart-solutions.pl - Oqton logo