Rozwiązania X-Ray
do badania elektroniki
na linii produkcyjnej

Większość wiodących firm produkcyjnych w szeroko rozumianej branży elektronicznej nie tylko wykorzystuje analizę RTG do wyrywkowej kontroli jakości produktów, ale włącza ją bezpośrednio w swoje linie produkcyjne.

Oferowane przez nas systemy X-Ray In-Line pozwalają na kontrolę 100% produkcji na różnych jej etapach. Dzięki temu już na linii produkcyjnej możliwe jest wychwycenie defektu w wytwarzanym komponencie, błędu w montażu lub innych wad, co pozwala na szybką reakcję, a tym samym zabezpiecza przed kosztownymi konsekwencjami wypuszczenia wybrakowanego produktu.

Oferowane przez nas systemy In-Line naszego dostawcy – Unicomp, pozwalają na wykonanie szybkiej analizy 2D, 3D,  laminografii pojedynczych komponentów, a także większych obszarów na płytach PCB. Wszystkie oferowane systemy uzbrojone są w wysokiej klasy lampy rentgenowskie oraz czułe i dokładne detektory, które dostarczają zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki takiemu obrazowaniu możliwa jest analiza „voidów” w BGA oraz PDA, obliczanie liczby poszczególnych komponentów w danym obszarze czy analiza odchylenia nóżek układów scalonych i to wszystko bez zatrzymywania produkcji.

Po więcej szczegółów skontaktuj się z naszymi ekspertami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie idealne dla ciebie i twoich potrzeb.

Unicomp - AX8300S

smart-solutions.pl Unicomp - AX8300S
Lampa 110kV/25W
Analiza 2D
Wymiary
Waga

Unicomp - AX8300Si

smart-solutions.pl Unicomp - AX8300Si
Lampa 110kV/25W
Analiza 2D
Wymiary
Waga

Unicomp - LX9200

smart-solutions.pl Unicomp - LX9200
Lampa 130kV/40W
Analiza 2D, 2.5D, 3D
Wymiary
Waga

Zobacz porównanie wszystkich urządzeń

Aby uzyskać więcej informacji,
skontaktuj się z nami