Laser trackery

Laser tracker to najnowocześniejsze i najlepsze na rynku metrologicznym rozwiązanie do pomiarów dużych gabarytów. Zakres pomiarowy urządzenia z dokładnością metrologiczną wynosi nawet 160 metrów. Jako wyłączny i autoryzowany polski dystrybutor firmy API Metrology w naszej ofercie posiadamy Laser Trackery z rodziny RADIAN tego producenta.

Laser Tracker RADIAN API Metrology

Modele Laser Tracker API Metrology RADIAN Pro, Plus i Core to bezkonkurencyjna jakość i najlepsze dostępne na rynku rozwiązania w pomiarach dużych gabarytów.

Ten unikalny i nowoczesny przenośny system działa z dokładnością metrologiczną, stanowiąc idealne rozwiązanie przy pomiarach dużych elementów, przy pomiarach w ograniczonych przestrzeniach lub przy dużych wahaniach temperatury. System sprawdzi się także przy kalibracji maszyn i linii produkcyjnych.

Ofertę uzupełnia szeroka gama ręcznych sond dotykowych i laserowych sond skanujących takich jak sonda vProbe oraz iScan3D.

Sonda vProbe API Metrology

Sonda vProbe to lekka, ręczna, bezprzewodowa sonda stykowa nowoczesnej generacji. Technologia bezprzewodowa vProbe firmy API Metrology doskonale współpracuje z Laser Tracker Radian Plus i Radian Pro tego producenta.

Sonda vProbe umożliwia pomiary bez konieczności zmiany położenia trackera lub osprzętu w celu uzyskania ukrytych punktów, głębokich otworów i trudno dostępnych pomiarów.

Skaner iScan API Metrology

Skaner iSCAN3D Laser Line Scanner to kompaktowy i bardzo dokładny metrologiczny ręczny skaner laserowy, zintegrowany z Laser Tracker Radian Plus i Radian Pro tego producenta. Krzyżowe niebieskie linie laserowe urządzenia iScan3D firmy API Metrology są w stanie skanować w dowolnym kierunku. Dwa miejsca mocowania trzpienia pomiarowego przy pomiarach stykowych zapewniają elastyczność pomiaru i precyzję wyników.

iScan3D może skanować szeroką gamę tekstur powierzchni, w tym obszary o wysokim połysku i kontraście. Zapewnia również wyjątkową dokładność pomiarów stykowych ukrytych punktów.

Aby uzyskać więcej informacji,
skontaktuj się z nami