smart-solutions.pl - smart-solutions.pl - zleć nam pomiary i kontrolę jakości

Usługi pomiarowe? Jesteśmy do usług…

Dlaczego warto skorzystać z usług pomiarowych?

Zakup specjalistycznego sprzętu służącego do pomiarów to stosunkowo wysoki koszt, a zatem nic dziwnego, że decyzję o inwestycji chcemy podjąć mając 100% pewność słuszności swojego wyboru.

Usługi pomiarowe, które wykonujemy w Smart Solutions są doskonałym wstępem do procesu zakupowego naszych klientów. Rozpoczęcie współpracy od usług to idealne rozwiązanie, aby przetestować możliwości systemu pomiarowego przed decyzją o rozpoczęciu inwestycji. Zlecając nam usługi zyskujesz 100% pewności, że urządzenie, które planujemy zakupić spełni oczekiwania Twoje i oczekiwania Twoich klientów i odbiorców. 

smart-solutions.pl - Usługi pomiarowe i inżynieria odwrotna

Zamówienie usług pomiarowych to także rozwiązanie, które warto rozważyć, jeśli istnieje ryzyko, że zakupiony system pomiarowy będzie używany jedynie sporadycznie. W takim wypadku, gdy analiza zwrotu z inwestycji jest  wskazaniem do odłożenia zakupu w czasie, zlecanie nam usług pomiarowych to rozwiązanie, które pozwala zapewnić równowagę pomiędzy rachunkiem ekonomicznym,  jakością produkcji i satysfakcją klientów. 

Świadczone przez nas usługi kontroli jakości to idealne rozwiązanie podczas krytycznych reklamacji, w czasie okresowego zwiększonego obciążenia pomiarami lub badaniami jakościowymi.  Zlecenie nam pomiarów zgodności, badania skanowania i analizy – tomografia przemysłowa, sortowania i selekcji elementów w oparciu o wytyczne klienta oraz wyniki badań, pozwala w optymalnie krótkim czasie  rozstrzygnąć krytyczne dylematy jakościowe i pozwala obniżyć koszty postępowania w tym zakresie. Usługa taka oprócz kompetencji inżynierskich, obejmuje także nasze doświadczenie oraz zaplecze logistyczne i organizacyjne.

Nasze usługi są także idealnym rozwiązaniem na powiększenie mocy produkcyjnych w czasie okresowego dużego obciążenia pomiarami, przy peakach produkcyjnych lub podczas sezonu urlopowego. W takich przypadkach możemy świadczyć usługi pomiarowe zarówno na urządzeniach i w laboratoriach klienta, jak i własnych.

smart-solutions.pl - Co możemy dla Ciebie zrobić

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferujemy usługi z wykorzystaniem wszystkich urządzeń i programów pomiarowych znajdujących się w naszej ofercie handlowej.

Reprezentujemy w Polsce czołowych światowych producentów profesjonalnych i najwyższej jakości systemów i rozwiązań do precyzyjnych pomiarów oraz badań nieniszczących – tomografia przemysłowa. 

Dzięki temu, że nie ogranicza nas sprzęt jednego producenta indywidualnie i optymalnie realizujemy potrzeby naszych Klientów i dotyczy to także naszej oferty usług. 

Wykonujemy usługi pomiarowe detali o różnych gabarytach, dla dowolnej ilości charakterystyk, używając posiadanych przez nas własnych urządzeń. Pomiary wykonujemy w naszych Laboratoriach w Warszawie, Krakowie oraz Katowicach lub u klienta.

Posiadane przez Smart Solutions przykładowe urządzenia, na których wykonujemy usługi pomiarowe:

  • maszyny współrzędnościowe, na których wykonujemy stacjonarne pomiary stykowe oraz skanowanie laserowe z dokładnością pomiaru od 0,7 µm;
  • laser tracker – urządzenie o dokładności pomiaru WMP/CMM dedykowane do pomiarów wielkogabarytowych;
  • ramiona pomiarowe do pomiarów stykowych oraz skanowania laserowego z dokładnością pomiaru od 15 µm.
  • wykonujemy pomiary małych i trudnych detali z dokładnością do 2 mikronów z użyciem mikrotomografu przemysłowego

Nasze usługi pomiarowe pozwolą Państwu na wykonanie szybkich pomiarów współrzędnościowych i dokładną kontrolę jakości części produkcyjnych.  Zapraszamy do kontaktu!

Udostępnij: