mikrotomografia przemysłowa CT XRay ndt

Happy Valentine’s Day – kruche piękno roślin w nowym świetle

❤️ Walentynki ❤️ Happy Valentine's Rose ❤️ 

Zakochaj się w możliwościach tomografii przemysłowej dzięki którym różnorodność i kruche piękno roślin zobaczysz w nowym świetle. 

Mamy serce do pomiarów. Z okazji Walentynek zakochaj się razem z nami w możliwościach tomografii przemysłowej, dzięki którym różnorodność i kruche piękno roślin zobaczysz w nowym świetle.

Happy Valentine’s Rose ❤️ 

W nietypowy sposób przedstawiamy możliwości jakie daje metoda mikrotomografii przemysłowej CT.

Zobacz to co na co dzień ukryte.  Zajrzyj do serca naszej Walentynki.

Postanowiliśmy w nietypowy sposób pokazać możliwości jakie daje metoda NTD wykorzystująca promienie rentgenowskie czyli mikrotomografia przemysłowa CT.

Zeskanowaliśmy Walentynkową Różę używając technologii mikrotomografii przemysłowej CT.

Efekt jest niesamowity… Promienie rentgenowskie pozwalają dostrzec różnorodność i kruche piękno rośliny w całkowicie nowym świetle. Dzięki badaniom tomografii przemysłowej poznaliśmy tajemnicę wnętrza naszej Różyczki 🌹

Obraz jest absolutnie bajeczny, a przy tym ostry jak brzytwa…

Uzyskany w tomografii przemysłowej obraz wnętrza rośliny 🌹 z precyzją nawet do 1 µm  jest  nie do osiągnięcia na innych urządzeniach.

mikrotomografia przemysłowa CT XRay ndt

Nasze wieloletnie doświadczenie i najwyższe kompetencje inżynierów pozwalają nam odkrywać tajemnice przedmiotów, poprzez wykorzystanie technologii badań nieniszczących z wykorzystaniem promieniowania rentgenowskiego w naszym Centrum Prezentacyjnym i Pomiarowym w Biurze Regionalnym w Katowicach. To właśnie tutaj realizujemy usługi kontroli jakości, pomiarowe i badawcze oraz odkrywamy tajemnice…

Jesteśmy dumni, że nasza pasja do metrologii i kompetencje naszych inżynierów pozwalają nam nie tylko wykonywać usługi dla biznesu, ale także brać udział w fascynujących i nietypowych pomiarach eksponatów – muzealnych czy też naukowych.

W Smart Solutions  kontynuujemy naszą współpracę z  wyższymi uczelniami, placówkami naukowymi i muzeami w ramach naszego projektu „ART MEETS SCIENCE”

Zapraszamy do kontaktu po więcej wiedzy na temat możliwości tej metody badań ndt.

Udostępnij: