smart-solutions.pl -Unicomp - AX9500

Tomografia przemysłowa najwyższej jakości dostępna dla każdego #gamechanger

Tomografia przemysłowa najwyższej jakości dostępna dla każdego!

Tomografia przemysłowa najwyższej jakości dostępna dla każdego! Najnowsza rodzina systemów w naszej ofercie – systemy X-ray i CT do badań ntd  z użyciem promieni rentgenowskich produkcji firmy Unicomp to prawdziwy #gamechenger

Jeszcze nigdy nie było tak doskonałej równowagi między jakością i ceną systemów NDT.

  • Jakość – lampy, detektory, mechanika najlepszych światowych producentów!
  • Szeroki zakres oferty – każda branża znajdzie dostosowane dla siebie rozwiązanie!
  • Cena – nigdy jeszcze rozwiązania CT i X-ray dla przemysłu nie były tak dostępne!

 

Ostatnie miesiące w Smart Solutions to wytężona praca nad zapowiadanym rozszerzeniem naszej oferty systemów do badań nieniszczących wykorzystujących technologię promieni rentgenowskich X-Ray i CT.

Zakończenie projektu oznacza wprowadzenie na rynek systemów naszego nowego dostawcy firmy Unicomp Technology. Systemów CT oraz X-Ray tego producenta używają od ponad 20 lat czołowi producenci wielu branż na całym świecie, także w Europie. Dzięki nam te niezawodne, doskonałej jakości systemy będą dostępne dla polskich firm.

Przedstawiamy naszą nową ofertę.

Robimy prawdziwą zmianę na Polskim rynku tomografii przemysłowej #gamechanger

To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy planują inwestycję w kontrolę jakości w przemyśle elektronicznym, odlewniczym, samochodowym i nie tylko!

Jeszcze nigdy nie było tak doskonałej równowagi między jakością i ceną systemów NDT.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą i do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się jak wprowadzić kontrolę jakości na najwyższym poziomie za dostępną cenę.

Nasza nowa oferta to 5 rodzin produktów:

  1. Systemy X-Ray do badania elektroniki
  2. Rozwiązania X-Ray do badania elektroniki na linii produkcyjnej
  3. Bezdotykowe liczarki komponentów elektronicznych X-Ray
  4. Systemy X-Ray do badania odlewów
  5. Wszechstronne systemy tomografii przemysłowej CT
smart-solutions.pl Unicomp - AX8300S

Przedstawiamy pięć rodzin oferowanych produktów Unicomp Technology

Urządzenia X-Ray do zastosowań w elektronice

Urządzenia X-Ray do zastosowań w elektronice firmy Unicomp, umożliwiają analizę rentgenowską płyt PCB i jej wielu komponentów takich jak BGA, CSP, chipy i diody LED oraz półprzewodników, baterii czy przewodów wraz z konektorami.

Dostępnych jest wiele modeli, z których każdy wyposażony jest w lampę typu zamkniętego oraz w wytrzymały stół z włókna węglowego. Wszystkie systemy posiadają zaawansowane oprogramowanie do analizy komponentów, dzięki któremu poza inspekcją wizualną, możliwa jest analiza „voidów” w BGA oraz PDA, obliczanie liczby poszczególnych komponentów w danym obszarze, analiza odchylenia nóżek układów scalonych a także proste pomiary punkt-punkt czy pomiary kąta.

Oferujemy szeroki wybór aparatów rentgenowskich, od niedużych systemów dla małych laboratoriów do sporadycznej analizy elektroniki, aż po duże maszyny do zastosowań w masowej produkcji. Niezależnie od klasy systemu, każdy z nich posiada wiele możliwości w konkurencyjnej cenie. 

smart-solutions.pl -Unicomp - AX9100

Systemy X-Ray do badania elektroniki na linii produkcyjnej

Systemy X-Ray do badania elektroniki na linii produkcyjnej to nasza oferta dla firm produkcyjnych z branży elektronicznej,  chcących nie tylko  wyrywkowo kontrolować jakość,  ale włącza analizę X-Ray bezpośrednio w swoją linię produkcyjną. 

Systemy In-Line firmy Unicomp, które oferujemy pozwalają na wykonanie szybkiej analizy 2D, 3D oraz laminografii pojedynczych komponentów, jak i większych obszarów na płytach PCB. Wszystkie oferowane systemy uzbrojone są w wysokiej klasy lampy rentgenowskie oraz czułe i dokładne detektory które dostarczają zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki takiemu obrazowaniu możliwa jest analiza „voidów” w BGA oraz PDA, obliczanie liczby poszczególnych komponentów w danym obszarze czy analiza odchylenia nóżek układów scalonych i to wszystko bez zatrzymywania produkcji.

smart-solutions.pl Unicomp - AX8300Si
smart-solutions.pl - Unicomp CX7000

Bezdotykowe liczarki komponentów elektronicznych X-Ray

X-Counter CX7000 to idealne, niezawodne oraz niedrogie rozwiązanie do zliczania komponentów elektronicznych. Urządzenie pozwala z niezwykłą szybkością i 99,99% skutecznością zliczać komponenty nawinięte na rolki o różnych rozmiarach. System X-Ray CX7000 jest bezkonkurencyjny w porównaniu do standardowych liczarek szpulowych i analizuje jedną rolkę w czasie 10sek w porównaniu do 5min dla konwencjonalnych rozwiązań. Dodatkowo nie ma konieczności rozwijania szpuli, co daje pewność, że żaden z komponentów nie odpadnie z taśmy a intuicyjny interfejs i automatyczne skanowanie kodu produktu powodują, że do obsługi systemu wystarczy tylko jeden operator.

smart-solutions.pl - Aparaty RTG do badania odlewów

Systemy X-Ray do badania odlewów

Badania NDT to dzisiaj standard w przemyśle odlewniczym. Nasz oferta systemów X-ray dedykowanych odlewniom to pełna gama urządzeń X-Ray do badań odlewów różnej wielkości. W naszej ofercie znajdują się wielkie kabiny uzbrojone w lampy dużej mocy dla największych odlewów, ale też mniejsze systemy z lampami przeznaczonymi do prześwietlania i analizy porowatości w mniejszych odlewach. Oferowane systemy idealnie sprawdzą się  w analizie części z segmentu automotive oraz aerospace pod kątem poszukiwania defektów, kontroli ciągłości spawów, porowatości w odlewach części  czy złożenia i obecności wszystkich komponentów w finalnym produkcie.

Systemy tomografii przemysłowej CT

Mikrotomografia komputerowa to dziś standard w segmencie badań nieniszczących. Większość czołowych producentów przemysłu automotive, aerospace czy produkcji baterii litowo-jonowych wymaga i wykorzystuje ten rodzaj diagnostyki na przynajmniej jednym z etapów w swoim procesie produkcyjnym. Również w Polsce metoda ta znajduje coraz większe grono zwolenników a polskie firmy stają się coraz bardziej świadome możliwości tomografii przemysłowej.

Nasza nowa oferta to systemy tomografii przemyslowej CT firmy Unicomp – wyposażone w najnowsze komponenty dostępne na rynku. Szeroka gama lamp rentgenowskich, w które może zostać wyposażona system, pozwala na skanowanie i analizę wielu rodzajów elementów, diametralnie różniących się od siebie wielkością, geometrią i gęstością. W połączeniu z oferowanymi płaskimi detektorami najwyższej klasy, system CT Unicomp dostarcza ostrych i obrazów w wysokiej rozdzielczości, co pozwalaja wychwycić wady i charakterystyki wielkości rzędu kilku mikrometrów. Dzięki skanom tomograficznym, poza prostymi pomiarami możliwe staje się, porównanie elementu do modelu CAD, pomiar grubości ścian czy też analiza porowatości.

smart-solutions.pl - Tomografia przemysłowa CT

Nigdy jeszcze rozwiązania CT i X-Ray dla przemysłu nie były tak dostępne!

Mamy wieloletnie doświadczenie w doborze, sprzedaży, dostawach i serwisowaniu systemów tomografii przemysłowej CT oraz X-Ray. 

Bazując na naszym ponad 15 letnim doświadczeniu, unikalnych kompetencjach zespołu inżynierów i handlowców dobieramy system „pod klucz” optymalnie odpowiadając na potrzeby każdego klienta, w każdej branży przemysłu.

Nasza lista referencyjna to ponad 40 sprzedanych i serwisowanych systemów tomografii przemysłowej CT i X-Ray w Polsce.

Wykorzystujemy nasze wcześniejsze wieloletnie doświadczenie we współpracy z naszym poprzednim dostawcą Nikon Metrology.

Nie ogranicza nas bariera jednego producenta i dlatego zawsze dobieramy naszym klientom systemy najlepiej odpowiadające ich potrzebom, w budżecie jaki zaplanowali.

To kierunek rozwoju, który pozwala nam jeszcze lepiej realizować naszą misję, którą jest odpowiadanie na realne, indywidualne potrzeby Klientów poprzez oferowanie nowoczesnych, optymalnych rozwiązań, dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań.

Skontaktuj się z nami a nasi eksperci na pewno dobiorą odpowiednie urządzenie do Twoich potrzeb w zakładanym budżecie.

Skontaktuj się z nami, aby poznać najlepsze rozwiązanie!

Udostępnij: