Dlaczego warto postawić na szkolenia w Smart Solutions?

Podstawowy zakres wiedzy i umiejętności dla nowych operatorów maszyn i oprogramowania pomiarowego czy zaawansowana wiedza dla osób, które od lat zajmują się obsługą urządzeń pomiarowych, kontrolą jakości czy R&D?

W naszej ofercie znajdziesz szkolenie dla siebie, bez względu na zakres wiedzy oraz umiejętności, jakie już posiadasz. Dlaczego warto postawić na szkolenia w Smart Solutions? Co możesz zyskać związując się z nami w zakresie budowania kompetencji metrologicznych?

  • Nasi trenerzy prowadzą szkolenia z obsługi wszystkich systemów oraz oprogramowania znajdującego się w naszej ofercie handlowej.
  • Trenerzy Smart Solutions to pasjonaci metrologii, eksperci i praktycy z olbrzymim doświadczeniem oraz najwyższymi kompetencjami, które wciąż podnoszą i którymi chętnie dzielą się #zpasjidometrologii
  • Nasi trenerzy to inżynierowie, którzy na co dzień praktykują – realizują usługi pomiarowe, instalują i serwisują urządzenia, aktualizują software, dzięki czemu mają ogromne doświadczenie w pracy pomiarowej i najwyższy poziom praktycznej znajomości oprogramowania i urządzeń.
  • Oferta szkoleniowa obejmuje programy metrologiczne, oprogramowanie do inżynierii odwrotnej, oprogramowanie statystyczne, oprogramowanie dla obrabiarek i robotów, oprogramowanie dla monitorowania maszyn i SPC.
  • Dzięki temu, że nie ograniczają nas bariery jednego producenta systemu czy oprogramowania, proponujemy naszym klientom rozwiązania szkoleniowe najlepiej dostosowane do ich potrzeb.
  • Każde szkolenie poprzedzone jest badaniem potrzeb, a jego zakres – zawartość i czas trwania  są dostosowywane do realnej sytuacji klienta.
  • Nasze szkolenia przygotowujemy w zgodzie z założeniami andragogiki. Kierujemy się zasadą, że najlepsza nauka to nauka poprzez doświadczenie, a użyteczność wiedzy i jej wykorzystanie w praktyce ma podstawowe znaczenie dla efektywności szkolenia. Kładziemy nacisk na przydatność zawartości szkolenia dla dalszego samodzielnego kształcenia i rozwoju uczestników.
  • Wszystkie szkolenia prowadzone są według założeń on the job training, dzięki czemu przekazywane są praktyczne umiejętności, a nie sucha wiedza.
  • Ciekawym rozwiązaniem jest szkolenie oparte na konkretnym case study danego klienta, po którym uczestnicy posiadają umiejętności idealnie dopasowane do codziennych zadań i wyzwań w swojej pracy.
  • Po szkoleniu nasi klienci objęci są wsparciem inżynierów ze Smart Solutions z zakresu obsługi urządzenia oraz oprogramowania.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się o szkoleniu dla siebie!

Udostępnij: