smart-solutions.pl - API_RADIAN

Laser tracker RADIAN API Metrology

Coraz większa liczba klientów wykorzystuje Laser tracker RADIAN firmy API Metrology do pracy nad najważniejszymi projektami produkcyjnymi oraz do kontroli jakości. Ponieważ laser tracker to jedyne urządzenie pozwalające na pomiary z dokładnością metrologiczną wielkogabarytowych elementów lub konstrukcji. Umożliwiające pomiary w ograniczonych przestrzeniach lub przy dużych wahaniach temperatury. System sprawdza się także przy kalibracji maszyn i linii produkcyjnych. Modele Laser tracker API Metrology RADIAN Pro, Plus i Core to bezkonkurencyjna jakość i najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, które rewolucjonizują proces kontroli jakości. 

Laser tracker RADIAN API Metrology – co warto wiedzieć na jego temat?

Laser trackery z rodziny RADIAN to przenośne urządzenia pomiarowe o niewielkich rozmiarach. Wyróżniają się nie tylko metrologiczną precyzją pomiaru, ale również szybkim, niezawodnym działaniem i wytrzymałością. Znakomicie sprawdzają się przy zadaniach pomiarowych poza laboratoriami. Jednakowo na hali produkcyjnej lub w terenie. Umożliwiają pomiary w ograniczonych przestrzeniach lub przy dużych wahaniach temperatury, w nietypowych pozycjach.

Laser trackery RADIAN  Pro, Plus i Core API Metrology

używane są obecnie w wielu branżach takich jak: samochodowa, lotnicza, kosmiczna, stoczniowa, konstrukcyjna, energetyczna, gdzie zapewnienie jakości stanowi kluczowy aspekt. Coraz częściej wykorzystują je klienci produkujący duże części lub konstrukcje mechaniczne, przy montażu precyzyjnych elementów. Do kalibracji robotów i ustawień linii oraz oprzyrządowania produkcyjnego. Kolejne zastosowanie laser trackerów to kontrola geometrii maszyn i urządzeń takich jak np. prasy, frezarki, tokarki itp.

Laser tracker pozwala na zminimalizowanie czasu pomiaru przy pomiarze skomplikowanych obiektów. Szacunkowo można określić, że oszczędność czasu pomiarów w porównaniu z innymi metodami wynosi nawet do 75%. Jest to niebagatelna korzyść umożliwiająca kontrolę jakości w równowadze z płynnością produkcji.

Smart Solutions od 2013 roku jest wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem w Polsce API Metrology. Z sukcesem sprzedajemy urządzenia pomiarowe tej firmy, a nasz zespół serwisowy dba o ich doskonałą kondycję. Świadczymy także usługi pomiarowe dla klientów z wykorzystaniem posiadanych przez nas urządzeń API Metrology, możemy więc z przekonaniem potwierdzić, że laser trackery RADIAN API to najlepsze rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma kompromisu w kwestii jakości.

Udostępnij: