Dzielimy się doświadczeniem z naszymi klientami

Dzielimy się naszą wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami dla praktyków pomiarów metrologicznych

#zpasjidometrologii

Nasi inżynierowie to pasjonaci metrologii, eksperci i praktycy z olbrzymim doświadczeniem oraz najwyższymi kompetencjami, które wciąż podnoszą i którymi chętnie dzielą się #zpasjidometrologii

Metrologia i tomografia przemysłowa – sprzedaż, wsparcie, serwis i szkolenia – to wszystko oferujemy naszym klientom!

Kompetencje operatora mają kluczowe znaczenie dla jakości pomiarów.

Wykształcenie, specjalistyczne szkolenia, planowanie pomiarów, właściwa praca z mierzonym detalem – montaż, orientowanie, kwalifikacja sensoryki, unikanie kolizji, monitorowanie maszyny, utrzymywanie serwisowe maszyny – to tylko niektóre składowe kompetencji, które są potrzebne.

Co więcej, nie wystarczy raz je zdobyć,  jest to proces ustawicznego doskonalenia się i kształcenia.

W tym miejscu znajdziecie praktyczne pomoce i rozwiązania przygotowane przez naszych ekspertów.

Dzielimy się naszą wiedzą i pasją, aby Wasza praca przy pomiarach i badaniach była łatwiejsza i przyjemna, a przede wszystkim obarczona mniejszą ilością pomyłek i błędów. 

Geometryczne specyfikacje wyrobów

„Plakat metrologiczny – geometryczne specyfikacje wyrobów” to praktyczne narzędzie do interpretacji wszystkich tolerancji, kształtów i położenia (GD&T) pomocne w pracy przy pomiarach współrzędnościowych

Kostka
szkoleniowa

Kostka szkoleniowa pomaga we wdrożeniu operatora maszyny współrzędnościowej w świat pomiarów wykorzystujących współrzędnościową technikę pomiarową. Niezastąpiona pomoc dla każdego zaczynającego pracę przy pomiarach wymiarów geometrycznych.

Pomocna w nauce wyznaczenia wartości współrzędnych punktów badanego obiektu w założonym układzie współrzędnych – sfera, stożek, walec, płaszczyzna, linia, okrąg, punkt.

Metrologia to także Twoja pasja?

Jeżeli metrologia to także Twoja pasja i dążysz do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji i umiejętności, zapraszamy do kontaktu z nami.

Oferujemy szereg działań, służących podnoszeniu kompetencji metrologicznych, takich jak szkolenia otwarte i zamknięte, wsparcie dla operatorów systemów i oprogramowania metrologicznego.

Metrologia i tomografia przemysłowa to nasza pasja – sprzedajemy systemy, udzielamy wsparcia, serwisujemy i szkolimy!

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się po więcej szczegółów. Z nami zbudujesz kompetencje, dzięki którym pomiary będą niezawodne, a kontrola jakości w Twojej formie wejdzie na najwyższy światowy poziom. 

Dzięki współpracy z nami podniesiesz kompetencje metrologiczne, podniesiesz na najwu=yższy poziom swoje pomiary, poprawisz relację z klientami, unikniesz kosztów reklamacji!

Udostępnij: