lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Zestaw E1 "premium"

Systemy mocowań firmy E1 do systemów pomiarowych pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz zwiększenie wydajności procesu kontroli poprzez zapewnienie profesjonalnego, dokładnego a przede wszystkim powtarzalnego zamocowania detalu do pomiarów. Modułowość systemów umożliwia zamocowanie dowolnego elementu zarówno do pomiarów na maszynie współrzędnościowej jak i innych urządzeniach.

Zalety systemu mocowań E1:

- wysoka dokładność wykonania wszystkich elementów

- modułowość zestawu pozwalająca na dopasowanie do dowolnego elementu mierzonego

- kompaktowość – wszystkie elementy mieszczą się w dostarczanej z zestawem walizce

- wytrzymałość mechaniczna oraz odporność na korozję

- lekkość

- wielozadaniowość – jeden zestaw może być skonfigurowany na wiele elementów oraz w każdej chwili rozebrany w celu stworzenia innego mocowania

- możliwość rozbudowywania zestawu o dodatkowe elementy

- niska cena

Zestaw E1 “PREMIUM” składa się z 425 części, łącznie z płytą bazową 500 x 400 mm. Poszczególne elementy są przechowywane w dopasowanej walizce oraz skrzynce z narzędziami i śrubami. Zestaw ten przeznaczony jest do mocowania bardziej wymagających elementów niż w przypadku zestawu klasycznego. Duża liczba różnego typu elementów mocujących pozwala na dowolne dopasowanie ustawienia detalu w zakresie mierzącego urządzenia niezależnie od kształtu czy złożoności elementu mierzonego.

 

premium