lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Solutionix D500

DLA MAŁYCH I SKOMPLIKOWANYCH ELEMENTÓW 

Maksymalna precyzja, dokładność i niezawodność

Firma Solutionix postawiła sobie za cel, aby zbudować skaner wysokiej jakości, na którym można polegać w każdej sytuacji. Niezależnie od tego czy skanujemy elementy dla muzeum, branży jubilerskiej czy jakiejkolwiek innej skaner Solutionix D500 sprosta wszelkim wymaganiom jakościowym.
Dokładność skanowania systemem Solutionix D500 wynosi ±10μm z odchyleniem stand. wynoszącym tylko ±2μm. Gwarantuje ona doskonałej jakości skany przy każdym skanowaniu.

 

 

 


 

Biżuteria

Uprość projektowanie i wyrób biżuterii z nowym Solutionix D500. Niejednokrotnie odtworzenie bardzo złożonej biżuterii zajmuje wiele godzin. Solutionix D500 umożliwi Ci proste zeskanowanie i edytowanie skanu w odpowiednich narzędziach CAD. System Solutionix D500 gwarantuje szybki i wysokiej jakości skan, który daje pewność, że klient dostanie to czego oczekuje.

 

 

 

 

 

 

D500-2

Druk 3D

Solutionix D500 jest idealny do tworzenia modeli niewielkich i bogatych w szczegóły elementów przeznaczonych na drukarki 3D. Począwszy od biżuterii, a skończywszy na małych narzędziach dzięki Solutionix D500 jesteśmy wstanie pokryć całe nasze zapotrzebowanie na druk 3D. 

 

 

 

 

 


Plik w formacie PDF 

Solutionix C500 i D500