lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Skanery 3D

RapidScan

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, oferowany skaner 3D umożliwia pozyskanie dokładnych wymiarów mierzonych komponentów oraz automatycznie sprawdza spełnianie wymagań. Od innych, podobnych urządzeń, wyróżnia go możliwość pomiarów elementów silnie odbijających światło, polerowanych. Ponadto, jest w stanie wykrywać otwory, krawędzie i różnokolorowe obiekty.

Solutionix C500

Dla osób szukających prostych w używaniu i konfiguracji urządzeń, które profesjonalnie, wygodnie i szybko wykonują skanowanie, powstał Solutonix C500. Urządzenie dzięki m.in. zintegrowanemu stołowi pomiarowemu pozwala na skanowanie w różnych kątach, bez strat w jakości otrzymywanych danych. Ponadto, można łatwo podłączyć głowicę do różnych uchwytów lub statywów.

Solutionix D500

Model ten dedykowany jest do skanowania małych produktów i elementów (np. biżuterii), które można następnie wydrukować w technologii 3D. Dzięki Solutionix D500 otrzymujemy bogaty w szczegóły, dokładny obraz w wysokiej jakości. Dokładność urządzenia wynosi ±10μm, z lekkim odchyleniem mogącym wynieść ±2μm.