lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Prolink Software

Prolink oferuje pakiet rozwiązań do automatycznego zbierania danych i analizy jakości wykonywanych zadań. Jak przedstawiono poniżej, zebrane dane przetworzone w różnych narzędziach programowych mogą być udostępniane na każdy szczebel funkcjonowania firmy. Schematy i krótkie opisy programów, określają jakie mają one znaczenie dla całości funkcjonowania systemu statystycznej kontroli jakości.

Enterprise Report Scheduler
Enterprise Report Scheduler zapewnia wysokiej jakości raporty dla fabryk oraz korporacji. Raporty mogą być zaplanowane w regularnych odstępach czasu, aby porównać możliwości jakości wszystkich działów lub ośrodków produkcji.

QC-CALC SPC
QC-CALC SPC to nasza kompleksowa aplikacja statystyczna do sterowania procesami, zaprojektowana do monitorowania, zarządzania, analizowania i raportowania wyników twoich danych kontrolnych nie odchodząc od komputera.

QC-CALC Real-Time
Napisana w 1983 roku, QC-CALC Real-Time jest głównym pakietem oprogramowania Prolink, ponieważ stanowi główne miejsce gromadzenia danych. Ten samodzielny program jest niezbędny dla większości firm, ponieważ gromadzi, analizuje i raportuje wyniki kontroli.


SPC Office Buddy
Pomimo że QC-CALC SPC jest naszym głównym narzędziem do kontroli jakości, SPC Office Buddy zapewnia szybki i łatwy sposób przenoszenia danych bezpośrednio do Minitab®, JMP®,
i Excela. Integracja z zewnętrznymi programami pozwala pracownikom na wykorzystanie dotychczasowo używane go oprogramowania i usprawnia ich funkcjonowania organizacji.

Reaction Plan Manager
To niezawodne oprogramowanie rozszerza możliwości standardowego SPC. Pozwala na łączenie danych pomiarowych zwiedzą inżynierską w celu stworzenia bardzo szczegółowych instrukcji, które umożliwią dokładniejsze ustawienie maszyn.

GageStation (QC-Gage)
GageStation (QC-Gage) jest przeznaczona do zbierania danych dotyczących inspekcji bezpośrednio ze wskaźników elektronicznych lub wartości podanych przez operatora.