lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Prasa o nas

Wyświetlane: 1 - 6 z 6
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100
 • Reklama Smart Solutions

  W październikowych wydaniach  czasopism Mechanik oraz Świat Obrabiarek i Narzędzi ukazała się Reklama firmy Smart Solutions.

  Zobacz reklamę PDF

 • Nowości firmy Smart Solutions Świecie Obrabiarek

  W majowym numerze Świata Obrabiarek i Narzędzi ukazał się artykuł prezentujący nasze nowości w ofercie czyli  bezstykowy system pomiarowy  HN-C3030 oraz współrzędnościowe ramię pomiarowe Smart Arm.

  Przeczytaj artykuł PDF

 • Prezentacja HN-C3030 w majowym wydaniu Mechanika

  System metrologii 3D – HN-C3030 – otwiera nowe możliwości w zakresie precyzyjnych pomiarów kół zębatych. Bezstykowy pomiar laserową głowicą skanującą umożliwia zbieranie danych z całej powierzchni elementów z bardzo dużą prędkością.

  Przeczytaj artykuł PDF

 • Ramiona pomiarowe Smart Arm w marcowym Mechaniku

  W 2016 r. firma Smart Solutions wprowadziła do asortymentu urządzeń pomiarowych najnowszy model ramienia pomiarowego  SMART ARM. Urządzenie to powstało w odpowiedzi na oczekiwania zgłaszane przez klientów i jako wynik naszego wieloletniego doświadczenia w technice pomiarów – mówi Robert Kaczmarczyk, prezes i dyrektor generalny firmy Smart Solutions. 

  Przeczytaj artykuł PDF

 • Porównanie dokładności skanerów laserowych z użyciem współrzędnościowego ramienia pomiarowego

  W grudniowym wydaniu miesięcznika Mechanik ukazał się artykuł na temat dokładności skanerów laserowych zamocowanych na współrzędnościowym ramieniu pomiarowym. Jednym z jego autorów był pracownik firmy Smart Solutions.

  Przeczytaj artykuł PDF

 • Nowoczesna tomografia komputerowa CT

  Nawet po 25 latach rozwijania tomografii komputerowej niemożliwe było wykorzystanie tej techniki do prowadzenia precyzyjnych badań nieniszczących detali żeliwnych oraz stalowych o grubości ścianek przekraczającej 50 mm. Tymczasem w wielu branżach wymaga się coraz dokładniejszej, bezinwazyjnej analizy komponentów. Na szczęście inżynierowie Nikon Metrology – firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie – opracowali dwa nowe rozwiązania umożliwiające realizację tego zadania: superdokładną lampę rentgenowską wysokiego napięcia 750 kV oraz tomograf do zastosowań elektronicznych XT V 160 NF.

  Przeczytaj artykuł PDF

Wyświetlane: 1 - 6 z 6
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100