lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

O nas

 

Firma Smart Solutions jest dystrybutorem profesjonalnego sprzętu do zastosowań w dziedzinie szeroko pojętej metrologii przemysłowej. Oferowane przez nas systemy pomiarowe wykorzystywane są m.in. przez branże motoryzacyjną, zbrojeniową i lotniczą, przy obróbce metali, formowaniu wtryskowym, odlewnictwie, a także w działalności badawczo-rozwojowej (R&D) oraz w szkolnictwie. Kompleksowa obsługa, jaką oferujemy, to między innymi doradztwo i dobór odpowiedniego rodzaju produktu, wsparcie techniczne, serwis, instalacje i modernizacje maszyn oraz szkolenia na wysokim poziomie.
Dzięki temu, że nie ograniczają nas bariery własnej produkcji, mamy możliwość współpracy z wieloma wiodącymi w skali globalnej producentami w dziedzinie metrologii. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich marek jak:

Nikon Metrology

API Sensor

RPS Metrology

Solutionix

3D Systems

Renishaw

Mod.En

PROLINK


Nasi Klienci mogą wybierać spośród szerokiego zakresu urządzeń. Pozwala to na optymalne dopasowanie oferowanego systemu do potrzeb i oczekiwań Klienta.
Jesteśmy doświadczonym i ciągle rozwijającym się zespołem, bardzo aktywnie działającym na polskim rynku w poszanowaniu norm zdrowej konkurencji. Naszym celem jest budowanie zaufania i partnerskich relacji Klient – firma Smart Solutions. Zgłaszane sugestie przekazywane są bezpośrednio do producentów. Umożliwia to zarówno nam, jak i naszym Klientom, wpływać na rozwój nowych technologii w dziedzinie metrologii.
Wyprodukowanie urządzenia to tylko połowa sukcesu. Natomiast dopasowanie go do realnych, indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, stanowi prawdziwy, ogromny krok na drodze do wspólnego sukcesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół Smart Solutions