lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Laserowe Głowice Skanujące Nikon

H120-application-door-detail

MODEL MAKER H120

Skanery te mogą zostać zamocowane na ramionach pomiarowych MCAx. Wprowadzenie technologii niebieskiego lasera, wyjątkowa szybkość odświeżania, specjalnie opracowana optyka Nikon i zdolność do pomiaru najtrudniejszych materiałów są cechą charakterystyczną tego przenośnego skanera laserowego nowej generacji.
 

INSIGHT L100

Skaner laserowy InSight L100 CMM oferuje najlepsze możliwe połączenie szybkości, dokładności i łatwości użytkowania. Nadaje się zarówno do pomiaru powierzchni jak i inspekcji elementów. InSight L100 w szybki sposób zbiera dane pomiarowe i pozwala wygenerować precyzyjne porównanie Część-do-CAD nawet na błyszczących lub wielomateriałowych powierzchniach.
 

LC15DX

Bezkonkurencyjna cyfrowa głowica laserowa LC15Dx pozwala na pomiary o dokładności porównywalnej z pomiarem stykowym, jednocześnie oferuje możliwość zbierania wielu punktów jednocześnie w 3D. Posiada pole widzenia 18 mm co znakomicie sprawdza się przy małych obiektach z drobnymi szczegółami i wąskimi obszarami tolerancji.
 

XC65DX (-LS) CROSS SCANNER

Dzięki połączeniu trzech laserów w sposób krzyżowy, XC65Dx jest w stanie zeskanować całe elementy 3D takie jak, bolce, rowki czy powierzchnie swobodne za pomocą jednego przejazdu. Wykorzystując jednocześnie 3 wiązki skaner uzyskuje dane na temat pozycji i geometrii mierzonych cech z niezwykłą jakością i prędkością.
 

LC60DX

Skaner laserowy LC60Dx nadaje skanowaniu laserowemu dokładności bliskie pomiarom stykowym, jednocześnie zbierając do 75 000 punktów pomiarowych na sekundę. Wyposażony w technologię CMOS, w pełni cyfrowy skaner automatycznie zbiera pełną geometrię wyrobu, charakterystyki i powierzchnie zaledwie w kilku przejazdach maszyny pomiarowej.
 

MODEL MAKER MMDX

Skanery te mogą zostać zamocowane na większości ramionach pomiarowych dostępnych na rynku oraz maszynie optycznej K-Series. Wysoka dokładność skanowania, wszechstronność oraz osiągi sprawiają, że jest to urządzenie doskonale sprawdzające się w skanowaniu elementów, inspekcji geometrii wyrobów oraz inżynierii odwrotnej.