lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Doradztwo techniczne i prezentacja sprzętu

Firma Smart Solutions zapewnia Państwu wyspecjalizowane rozwiązania metrologiczne dla szerokiej gamy branż i klientów na rynku. Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze inżynierów, jesteśmy w stanie dostarczyć pełen zakres usług: wsparcie techniczne, prowadzenie szkoleń, serwis, usługi modernizacyjne, oferujemy wsparcie naszym klientom przy opracowywaniu  programów na urządzenia pomiarowe, a także wykonujemy usługi pomiarowe w odpowiedzi na indywidualne potrzeby firmy. Zakres dostarczanych usług dla Państwa ma na celu wzrost skuteczności  pracy i lepsze zarządzanie czasem pracowników, jak również osiąganie lepszych wyników przy negocjacjach o kolejne kontrakty. Pozwala to naszym klientom uzyskać maksymalną wartość z ich urządzeń lub pomaga w rozwiązywaniu ich problemów pomiarowych w możliwie najkrótszym czasie.

HELPDESK

Natychmiastowa pomoc - umiejętności i wiedza techniczna naszych wysoce wyspecjalizowanych inżynierów aplikacji pozwala na rozwiązywanie problemów dotyczących aplikacji i oprogramowania.

 SZKOLENIA I SEMINARIA Z ZAKRESU METROLOGII

Szkolenia metrologiczne - na miejscu lub zdalne, podstawowe, średniozaawansowane i zaawansowane, z obsługi oprogramowania lub urządzenia, seminaria i szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowany personel posiadający wiedzę zarówno teoretyczną jak i doświadczenie praktyczne. 

KONSULTACJE Z PROGRAMOWANIA

Wsparcie operacyjne - Chętnie udzielimy Państwu wsparcia operacyjnego w zakresie pomocy lub pełnego opracowania programów pomiarowych w odpowiedzi na potrzeby Państwa firmy. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu  przyspieszyć pracę, zoptymalizować  procesy kontroli, zredukować  występujące błędy w produkcji, zwiększyć zyski firmy.

OPIEKA I KALIBRACJE

Serwis techniczny – przeglądy techniczne, serwisy, opieka posprzedażowa,  dostawa urządzeń, logistyka, w celu uzyskania najlepszej niezawodności, czasu pracy i wydajności sprzętu. 

USŁUGI POMIAROWE

Smart Solutions oferuje szeroki zakres prac pomiarowych. Bogata gama dostępnych produktów obejmuje właściwe narzędzie do każdego typu kontroli geometrii. Wśród oferowanych usług znajdują się m.in. pomiary stykowe oraz skanowanie laserowe na maszynach współrzędnościowych, pomiary ramionami pomiarowymi,  laser trackerem i przemysłowa tomografia komputerowa.

MODERNIZACJE I RETROFITY

Wykonujemy modernizacje i retrofity maszyn współrzędnościowych różnych producentów na rynku światowym. Celem procesu modernizacji jest "odświeżenie urządzenia", skutkiem tego jest duża poprawa wydajności, żywotności i dokładności wykonywanych pomiarów. Zastosowanie kontrolera NIKON Metrology, oprogramowania Camio, CMM Manager lub innowacyjnego skanera Nikon Metrology, wpływają na zdecydowanie lepszą pracę pod względem jakościowym  i dokładnościowym. Podejmowane prace zwiększają wydajność nawet kilkunastoletnich urządzeń, które często zostały spisane już na straty przez Klientów. Czasami zatem nie warto inwestować w nowe urządzenie, gdyż pokłady możliwości starych urządzeń mogą być na nowo rozbudzone do pracy i ponownie zaskoczyć pozytywnie samych właścicieli. Dysponujemy wymaganą wiedzą i doświadczeniem, zatem żadna modernizacja nie będzie nam straszna,  efekty uzyskane na koniec, będą przynosiły pozytywne wyniki w pracy.

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

Szybki rozwój oprogramowania pomiarowego do maszyn współrzędnościowych oznacza, że zarówno dostawcom jak i  producentom oprogramowania, zależy na spójnej owocnej pracy, która ma na celu rozwiązywanie bieżących problemów w kontroli jakości i tym samym przyspieszenie pracy na produkcji. Dlatego pojawiają się nowe wersje i aktualizacje, które są dostępne dla Klientów. Dzięki aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji, łatwego w użyciu Camio lub oprogramowania CMM-Manager, w prosty sposób można zwiększyć możliwości oraz wydajność obecnego urządzenia pomiarowego.