lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Camio

CAMIO oferuje pełne możliwości wielosensorowej kontroli części, umożliwiające dobór najlepszych metod pomiarowych do każdego zadania. Dzięki połączeniu pomiarów stykowych i bezstykowych (skanowania analogowego oraz laserowego) wyniki uzyskiwane są w optymalny sposób dla indywidualnego zapotrzebowania. Wielosensorowe rozwiązania Nikon Metrology pozwoliły zapewnić producentom większą elastyczność pomiaru i lepszy wgląd w jakość produktów, zwiększając wydajność stosowanych maszyn pomiarowych.

1

 

CAMIO zapewnia bogate środowisko programistyczne, wyposażone w intuicyjne narzędzia programistyczne i opcję szybkiego dodawania funkcji (przeciągnij i upuść). Użytkownicy rozpoczynający przygodą z maszynami CMM z pewnością docenią tworzone krok po kroku, szczególnie łatwe do opanowania programowanie i już po krótkim czasie użytkowania będą mogli przejść do bardziej zaawansowanych funkcji oprogramowania.

Bardziej doświadczeni użytkownicy docenią funkcjonalność na najwyższym szczeblu, która obejmuje wiele zaawansowanych funkcji takich jak warunkowe wykonanie części programu czy konfigurowalne funkcje.

 


Pliki w formacie PDF

Camio_EN