lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Smart Solutions na konferencjach naukowych

Smart Solutions na konferencjach naukowych Opublikowany:12.09.2016

Firma Smart Solutions bierze aktywny udział w wydarzeniach naukowych. Jesteśmy obecni co roku na wielu konferencjach naukowych. Dzięki temu mamy kontakt z najnowocześniejszymi technologiami z zakresu metrologii współrzędnościowej. W najbliższym czasie będziemy obecni na następujących wydarzeniach.

METROLOGIA W TECHNIKACH WYTWARZANIA OPOLE, 22-23 września

XVI Krajowa VII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna odbędzie się w Opolu. Patronat honorowy objął J.M. Rektor Politechniki Opolskiej prof. dr hab. inż. Marek Tukiendorf. Tematami konferencji będą między innymi: współrzędnościowa technika pomiarowa aparatura i systemy pomiarowe oraz metrologia w procesach technologicznych wytwarzania elementów maszyn.

 

INTER-ACADEMIA WARSZAWA, 26-28 września

Międzynarodowa konferencja na temat badań globalnych i edukacji jest wydarzeniem organizowanym przez społeczność Inter-Academia od 2002 roku. Głównym celem konferencji jest tworzenie międzynarodowego forum do przeglądu, stymulowania i rozumienia trendów w badaniach oraz programach edukacyjnych dla studentów. W 2016 roku odbędzie się ona w Warszawie na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Jednych ze sponsorów będzie firma Smart Solutions.

 

TOOL-SHOP JAWORZE 29-30 Września

TOOP-SHOP to największa w Polsce Konferencję dla Narzędziowni. W dniach 29-30 września 2016 r. w Jaworze k. Bielska-Białej, spotykają się najważniejsi gracze tego sektora rynku.Celem Konferencji TOOL-SHOP jest stworzenie dedykowanego wydarzenia dla narzędziowni w Polsce - unikalnego forum wymiany opinii i doświadczeń, które wytyczy kierunki dyskusji na temat tej branży w Polsce, a także miejsca spotkań branży narzędziowej z potencjalnymi kontrahentami.

 

KRAJOWA KONFERENCJA BADAŃ NIENISZCZĄCYCH KOŁOBRZEG, 18-20 października

Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących jest corocznym wydarzeniem, które w 2016 roku będzie miało swoją czterdziestą piątą odsłonę. KKBN jest miejscem omówienia ostatnich dokonań w zakresie badań nieniszczących, jak również inspiracją do dalszych prac naukowych oraz szansą na nawiązanie nowych relacji biznesowych. 45. KKBN będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich uczestników, zapoznania się z nowościami technicznymi i technologicznymi na rynku badań nieniszczących i diagnostyki technicznej. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników.