lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Smart Solutions na targach

Smart Solutions na targach Opublikowany:12.09.2016

Staramy się być jak najbliżej klienta. Uczestniczymy dlatego w wielu targach branżowych. W najbliżym czasie będą mieli państwo okazję zapoznać się z naszą ofertą na następujących wydarzeń.

 

CONTROL-TECH 2016 KIELCE, 20-22 września

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH, odbędą się w Targach Kielce w dniach 20 - 22 września 2016 roku już po raz dwudziesty trzeci. To najważniejsze miejsce spotkań branży przemysłowej techniki pomiarowej w Polsce.Targi skupiają w jednym czasie i miejscu kilkadziesiąt wszystkich najważniejszych, wiodących firm zarówno z Polski jak i z kilku krajów całego świata. Wystawa jest postrzegana wśród firm branży, jako miejsce nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz podtrzymania tych już istniejących. To nie tylko okazja do prezentacji produktów, lecz także pogłębienia wiedzy. Bardzo wysoki poziom merytoryczny zapewniają konferencje i seminaria towarzyszące targom.

 

TOOLEX SOSNOWIEC, 4-6 października

TOOLEX Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologi obróbki to  najdynamiczniej rozwijające się i największe, jesienne wydarzenie dla branży w Polsce, które ponownie odbędzie się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia, w Sosnowcu w dniach 4-6 października 2016 roku. Nowością tegorocznych Targów jest specjalna STREFA EDUKACYJNA, której celem jest wsparcie transferu wiedzy i rozwój istniejących sieci współpracy pomiędzy sferą szkoleniową obecnych i przyszłych pracowników oraz firm, zajmujących się przemysłem z branży obróbki.

 

EUROTOOL KRAKÓW, 18-20 października

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku w stolicy Małopolski swoją ofertę prezentują na nich czołowe firmy z Polski i zagranicy. Długa lista branżowych nowości oraz bogaty program towarzyszący z udziałem branżowych ekspertów generuje ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów - przedsiębiorców wykorzystujących technologie obróbki metali w procesach produkcyjnych.