lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Krajowa Konferencji Naukowa "Szybkie prototypownie. Modelowanie – Wytwarzanie – Pomiary”

Krajowa Konferencji Naukowa "Szybkie prototypownie. Modelowanie – Wytwarzanie – Pomiary” Opublikowany:06.09.2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Krajowej Konferencji Naukowej "Szybkie prototypownie. Modelowanie – Wytwarzanie – Pomiary”,którą w tym roku organizuje Politechnika Warszawska. Odbędzie się ona w dniach  21 – 23 września bieżącego roku.

 

Zakres tematyczny konferencji obejmuje głównie zagadnienia związane z coraz szerzej rozumianym wytwarzaniem przyrostowym i inżynierią odwrotną (które zostały wprowadzone w potoczny i naukowy inżynierski język, jako drukowanie 3D i skanowanie 3D) w połączeniu z możliwościami wykorzystania systemów wspomagania projektowania (CAD) i analiz inżynierskich (CAE).

Niepodważalna innowacyjność technik przyrostowych, wykazywana przez cały czas poprzez rozwijanie nowych technologii z wykorzystaniem nowych materiałów, sprawia, że znajdują one zastosowanie nie tylko w klasycznej inżynierii, ale również w inżynierii medycznej, weterynarii i rehabilitacji.

Smart Solutions zaprezentuje na konferencji współrzędnościowe ramię pomiarowe ze skanerem a nasz pracownik Szymon Kania przedstawi prezentacje na temat inżynierii odwrotnej w oparciu o chmurę punktów ze skanera 3D. 

Konferencja  odbędzie się w Hotelu Victor Pruszków by DeSilva. 

tlo4 (1)