lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Seminarium na Politechnice Gdańskiej 2016

Seminarium na Politechnice Gdańskiej 2016 Opublikowany:15.06.2016

Firma Smart Solutions wraz z Zespołem Zarządzania Jakością i Metrologii zorganizowała seminarium na Wydziale Mechanicznym Politechniki Gdańskiej. pt.: Laserowa Technika Pomiarowa oraz Tomografia Przemysłowa we współczesnej kontroli jakości.

Przedstawiliśmy na nim rozwiązania dostarczane w zakresie metrologii współrzędnościowej przez Nikon Metrology. Goście mogli wysłuchać prezentacji przygotowanej przez naszych inżynierów na temat laserowych głowic skanujących oraz tomografii przemysłowej. Po krótkiej przerwie pokazaliśmy w praktyce jak działa maszyna współrzędnościowa z sondą do skaningu stykowego SP25M lub laserową głowicą skanującą LC15dx. Goście mogli również zaznajomić się z obsługą naszego ramienia pomiarowego SMARTarm z zamontowaną głowicą laserową MMDx100.

Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedzili nas zarówno pracownicy Politechniki Gdańskiej jaki i również przedstawiciele firm.

Chcemy poinformować uczelnie oraz firmy zainteresowane takimi seminariami, że z chęcią zorganizujemy takie spotkanie na temat metrologii współrzędnościowej.