Skanery ręczne

Skanery ręczne to w pełni mobilne urządzenia o niewielkiej masie. Dostarczają wysokiej jakości danych 3D w krótkim czasie, zapewniając szybki pomiar nawet bardzo złożonych elementów, miejsc trudno dostępnych oraz obiektów o różnych gabarytach i kształtach.

MarvelScan - ZG technology

MarvelScan to pierwszy na świecie ręczny skaner laserowy 3D nie wymagający naklejania markerów. Jest to przełomowy produkt, który zmienia metodę pracy przenośnych skanerów laserowych 3D, zapewniając większą wydajność skanowania. Dzięki unikalnej technologii pozycjonowania monokularowego Inside-Out, podczas całej procedury skanowania, operator nie musi w ogóle umieszczać znaczników. W porównaniu do innych systemów skanowania z optycznym śledzeniem, MarvelScan nie wymaga sztywnej struktury z markerami wokół skanera ani optycznego trackera, co poprawia mobilność i znacznie upraszcza procedurę kalibracji. Prędkość skanowania, jaką możemy uzyskać to aż 2,100,000 pkt/s z dokładnością do 0.02mm w trybie standardowym i 0.01mm w trybie precyzyjnym.

AtlaScan - ZG technology

AtlaScan to rewolucyjny produkt firmy ZG, skaner nowej generacji. Oprócz wszystkich zalet podobnych produktów na rynku, najbardziej wyróżniającą się cechą jest to, że ZG znacznie zwiększył wydajność sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu AtlaScan ma duży zakres, superszybką wydajność skanowania, wysoką dokładność, rozdzielczość oraz szerokie możliwości adaptacji materiałów, co pomaga użytkownikom szybko i dobrze wykonać pracę w obliczu różnych złożonych scenariuszy pomiarowych. Prędkość skanowania jaką możemy uzyskać to aż 3,000,000 pkt/s z dokładnością do 0.02mm w trybie standardowym i 0.01mm w trybie precyzyjnym.

RigelScan Plus - ZG technology

RigelScan Plus, to nowy system metrologiczny wprowadzony na rynek przez ZG Technology. RigelScan Plus może uchwycić drobne cechy części z dokładnością do 0,02mm i szybkością pomiaru 2,100,000 pkt/s. RigelScan Plus stosuje technologię skanowania niebieskim laserem, co ułatwia uchwycenie błyszczącej powierzchni. RigelScan Plus może być także wyposażony w moduł bezprzewodowy, umożliwiający łatwiejsze i bardziej swobodne skanowania dużych części. Tak więc RigelScan Plus stanowi doskonałe rozwiązanie pomiarowe 3D dla wszystkich branż.

HyperScan Plus

HyperScan Plus, to połączenie skanera ręcznego i trackera. Wykorzystuje technologię niebieskiego lasera z możliwością pracy w wielu trybach. Standardowy tryb skanowania używa 34 niebieskich linii laserowych, a prędkość skanowania to 2,100,000 pkt/s, co znacznie poprawia wydajność skanowania. Ultra-dokładny tryb skanowania używa 7 równoległych niebieskich linii laserowych, które pozwalają na zebranie najbardziej szczegółowych powierzchni obiektu. HyperScan idealnie nadaje się do pomiarów obiektów wielkogabarytowych i do pomiarów in-line.

MarvelProbe

MarvelProbe, jest to przenośna współrzędnościowa maszyna pomiarowa z odwrotnym pozycjonowaniem. Jako niezależny produkt integruje funkcję fotogrametrii z pomiarem sondą stykową, co umożliwia wykorzystanie go w miejscach trudno dostępnych dla skanerów. Takie rozwiązanie zapewnia nowy elastyczny i przenośny pomiar w produkcji form, kontroli sprawdzianów i regulacji instalacji.

ZGFreeBox, AutoMetric, MarvelScan Glaxy

ZGFreeBox to moduł baterii bezprzewodowej do przenośnych skanerów serii MarvelScan, AtlaScan, RigelScan i HyperScan.

Bezprzewodowy moduł baterii ZGFreeBox działa w oparciu o technologię WIFI 5G pozwalającą na bezprzewodową transmisję i przetwarzanie danych podczas skanowania. Pozwala to na znaczne zwiększenie mobilności, kluczowe przy skanowaniu dużych gabarytów, na otwartej przestrzeni lub w trudnych warunkach.

Oprócz tego oferujemy integrację skanerów z robotem mobilnym tworząc system AutoMetric lub MarvelScan Glaxy.

PhotoShot Max

PhotoShot Max to przenośny, bezprzewodowy system fotogrametryczny, umożliwiający bezprzewodową transmisję i przetwarzanie danych, elastyczność pomiarów i dużą wydajność pracy.

Dzięki zastosowanej technologii Blue Light Focus, jest to doskonałe rozwiązanie umożliwiające szybkie i łatwe wykonanie pomiarów. Zastosowanie kamery przemysłowej Hi-Res w pełni zabezpiecza dokładność i powtarzalność pomiarów dużych elementów. Sprawdza się zarówno w hali produkcyjnej, jak i w pracy na zewnątrz.