lokalizacjaCentrum Prezentacji

Wydział Mechaniczny PK
al. Jana Pawła II 37  31-864 Kraków   

 

 

lokalizacjaBiuro i Centrum Prezentacji

ul. Kupiecka 11
03-046 Warszawa

 

 

Rexcan CS2+

AUTOMATYZACJA NIE MOŻE BYĆ JUŻ PROSTSZA

Ciągle poszerzający się rynek skanowania 3D wymaga od producentów skanerów łatwych w obsłudze i dających szybkie rezultaty skanowania. Nowy Rexcan CS2 Plus oferuje użytkownikom kombinację profesjonalnego skanowania 3D i bardzo prostego interfejsu, który może być obsługiwany przez dowolną osobę.
Szereg przeprowadzonych badań i testów pozwolił na osiągnięcie maksymalnej wygody użytkowania sprzętu Rexcan CS2 Plus. Jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających profesjonalnego skanowania 3D w rozsądnej cenie.Zoptymalizowany by osiągać wysokiej jakości dane 3D

Najnowszy Rexcan CS2+ oferuje zaawansowaną technologię 3Do nazwie Phase Shifting Optical Triangulation. Skaner ten pracuje w technologii światła niebieskiego i w swoim wyposażeniu posiada wyjątkowy zintegrowane ze skanerem 3-osiowy stół pomiarowy (TA-300 Plus). Zoptymalizowany kąt skanowania połączony z wysokiej klasy kamerami CCD umożliwia użytkownikom skanowanie wykraczające poza wcześniejsze możliwości bez utraty na jakości danych.

 

 


Elegancki wygląd i mobilność


Firma Solutionix zaprojektowała skaner Rexcan CS2+ z myślą, by był jeszcze bardziej mobilny od poprzednika. Aktualny model jest od niego 30% lżejszy i znacznie wygodniejszy w instalacji. Odłączana głowica skanująca waży tylko 2,3 kg (5 funtów) i może być łatwo przymocowana do innych statywów lub uchwytów do większych obiektów skanowania.
Rexcan CS2 + daje elastyczność niezbędną do skanowania obiektów dużych i małych w niemal dowolnym miejscu.

 

 


Oprogramowanie ezScan8 – pełna automatyzacja

Oprogramowanie ezScan8 zostało zaprojektowane, aby być łatwe w użytkowaniu zarówno przez laików jak i profesjonalistów. Z nowym oprogramowaniem ezScan8 użytkownicy mogą oczekiwać zwiększenia automatyzacji oraz szybkości przetwarzania danych 3D i interfejsu przyjaznego dla użytkownika. Dodatkowo, została dołożona funkcja automatycznego wykrywania braków w skanie i dzięki niej skaner robi dodatkowe skany automatycznie.


 

Specyfikacja techniczna

Kamery- 2.3 / 6.0 MP
Obszar skanowania (FOV)- 100, 200, 400 mm (2.3 MP) / 125, 250, 500 mm (6.0 MP)
Wymiary- 315 X 270 X 80 mm (głowica skanująca)
Waga- 2.3 kg (głowica skanująca) 
Stoli obrotowy- 3 axis movement  (diameter : 300 mm)